про оприлюднення проекту рішення  ради

«Про встановлення податку на майно ( в частині транспотрного податку) н 2018 рік на території Пісківської сільсьокї ради »

Розробник проекту: Комісія з питань планування , бюджету і фінансів  сільської ради.

Адреса: 37233 , с. Піски , вул. Миру , 25.

Проект рішення Пісківської сільської  ради «Про встановлення  податку на майно(в частині  транспортного податку) на 2018 рік на території Пісківської сільської ради » та аналіз його регуляторного впливу будуть  розміщені на офіційному сайті Пісківської сільської  ради в розділі  «Регуляторні акти» відповідно до вимог Закону України  «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

Пропозиції та зауваження до проекту рішення приймаються розробником за адресою:с. Піски  вул.  Миру ,25 в усній чи письмовій формі протягом одного місяця з дня опублікування проекту вказаного рішення в засобах масової інформації.

про оприлюднення проекту рішення  ради

«Про встановлення  мінімальної суми  орендного платежу за нерухоме майно фізичних оосіб на територіїї Пісківської сільскої ради »

Адреса: 37233 , с. Піски , вул. Миру , 25.

Проект рішення Пісківської сільської  ради «Про встановлення  мінімальної суми орендного  платежу за нерухоме майно  фізичних осіб  на території Пісківської сільської ради  на 2018 рік » та аналіз його регуляторного впливу будуть  розміщені на офіційному сайті Пісківської сільської  ради в розділі  «Регуляторні акти» відповідно до вимог Закону України  «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

про оприлюднення проекту рішення  ради

«Про встановлення ставок  земельного податку  та встановлення пільг на території  Пісківької сільської ради на 2018 рік

Адреса: 37233 , с. Піски , вул. Миру , 25.

Проект рішення Пісківської сільської  ради «Про встановлення ставок земельного податку  та встановлення пільг  на території Пісківської сільської ради » та аналіз його регуляторного впливу будуть  розміщені на офіційному сайті Пісківської сільської  ради в розділі  «Регуляторні акти» відповідно до вимог Закону України  «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

про оприлюднення проекту рішення  ради

«Про встановлення ставки акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних  товарів на 2018 рік »

Адреса: 37233 , с. Піски , вул. Миру , 25.

Проект рішення Пісківської сільської  ради «Про встановлення ставки акцизного податку з роздрібного  продажу підакцизних товарів на 2018 рік » та аналіз його регуляторного впливу будуть  розміщені на офіційному сайті Пісківської сільської  ради в розділі  «Регуляторні акти» відповідно до вимог Закону України  «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

про оприлюднення проекту рішення  ради

«Про встановлення  податку на нерухоме майно,відмінне від земельної ділянки на 2018 рік»

Адреса: 37233 , с. Піски , вул. Миру , 25.

Проект рішення Пісківської сільської  ради «Про встановлення податку на нерухоме майно вдмінне від земельної ділянки на 2018 рік » та аналіз його регуляторного впливу будуть  розміщені на офіційному сайті Пісківської сільської  ради в розділі  «Регуляторні акти» відповідно до вимог Закону України  «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

про оприлюднення проекту рішення  ради

«Про встановлення ставок єдиного податку»

Адреса: 37233 , с. Піски , вул. Миру , 25.

Проект рішення Пісківської сільської  ради «Про встановлення ставок єдиного податку» та аналіз його регуляторного впливу будуть  розміщені на офіційному сайті Пісківської сільської  ради в розділі  «Регуляторніі акти» відповідно до вимог Закону України  «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».