Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Пісківська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 21048643) був реорганізований і увійшов до складу Заводської громади

Повідомлення

про оприлюднення проектів регуляторних актів Пісківської сільської ради

Відповідно до ЗУ «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою прийняття пропозицій, зауважень громадян, суб’єктів господарювання, консультативно - дорадчих органів, Пісківська сільська рада оприлюднює проекти рішень про встановлення місцевих податків і зборів на 2019 рік.

З повними текстами проектів регуляторних актів та аналізами їхніх регуляторних впливів можна ознайомитися щоденно (з 8:00 до 17:00, перерва з 12:00 до 13:00, крім вихідних) у Пісківській сільській раді, на дошці оголошень за адресою с.Піски, вул. Миру, 25, а також на сайті Пісківської сільської ради (piskivska.rada.org.ua)

Пропозиції та зауваження у письмовій формі від фізичних та юридичних осіб до проектів рішень Пісківської сільської ради прийматимуться протягом одного місяця з дати опублікування.

Виконавчий комітет Пісківської сільської  ради

17.04.2018 року

про виявлення та взяття на облік безхазяйного майна

Пісківська сільська рада повідомляє про виявлення та взяття на облік безхазяйного нерухомого майна:

- Нежитлова будівля за адресою: село Піски, Лохвицького району, Полтавської області, вулиця Дружби, будинок 23а (Витяг від 05.04.2018 року № 119765807).

Власника вказаного майна, з підтверджуючими документами, просимо звернутися до сільської ради за адресою село Піски, Лохвицького району, Полтавської області, вулиця Миру, будинок 25 з метою зняття з обліку протягом року з дня оприлюднення цього оголошення.

Виконком Пісківської сільської ради

17.04.2018 року

Повідомлення

про оприлюднення проекту рішення  ради «Про встановлення податку на майно (в частині транспотрного податку) на 2018 рік на території Пісківської сільсьокї ради»

Розробник проекту: Комісія з питань планування, бюджету і фінансів  сільської ради.

Адреса: 37233, с. Піски , вул. Миру, 25.

Проект рішення Пісківської сільської  ради «Про встановлення  податку на майно (в частині  транспортного податку) на 2018 рік на території Пісківської сільської ради» та аналіз його регуляторного впливу будуть  розміщені на офіційному сайті Пісківської сільської  ради в розділі  «Регуляторні акти» відповідно до вимог Закону України  «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

Пропозиції та зауваження до проекту рішення приймаються розробником за адресою: с. Піски  вул.  Миру, 25 в усній чи письмовій формі протягом одного місяця з дня опублікування проекту вказаного рішення в засобах масової інформації.

Повідомлення

про оприлюднення проекту рішення  ради «Про встановлення  мінімальної суми  орендного платежу за нерухоме майно фізичних оосіб на територіїї Пісківської сільскої ради»

Адреса: 37233, с. Піски , вул. Миру, 25.

Проект рішення Пісківської сільської  ради «Про встановлення  мінімальної суми орендного  платежу за нерухоме майно фізичних осіб  на території Пісківської сільської ради  на 2018 рік» та аналіз його регуляторного впливу будуть  розміщені на офіційному сайті Пісківської сільської  ради в розділі  «Регуляторні акти» відповідно до вимог Закону України  «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

Повідомлення

про оприлюднення проекту рішення  ради «Про встановлення ставок  земельного податку  та встановлення пільг на території  Пісківької сільської ради на 2018 рік

Адреса: 37233, с. Піски, вул. Миру, 25.

Проект рішення Пісківської сільської  ради «Про встановлення ставок земельного податку  та встановлення пільг  на території Пісківської сільської ради» та аналіз його регуляторного впливу будуть  розміщені на офіційному сайті Пісківської сільської  ради в розділі  «Регуляторні акти» відповідно до вимог Закону України  «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

Повідомлення

про оприлюднення проекту рішення  ради «Про встановлення ставки акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних  товарів на 2018 рік»

Розробник проекту: Комісія з питань планування, бюджету і фінансів  сільської ради.

Адреса: 37233, с. Піски, вул. Миру, 25.

Проект рішення Пісківської сільської  ради «Про встановлення ставки акцизного податку з роздрібного  продажу підакцизних товарів на 2018 рік» та аналіз його регуляторного впливу будуть  розміщені на офіційному сайті Пісківської сільської  ради в розділі  «Регуляторні акти» відповідно до вимог Закону України  «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

Повідомлення

про оприлюднення проекту рішення  ради «Про встановлення  податку на нерухоме майно,відмінне від земельної ділянки на 2018 рік»

Адреса: 37233, с. Піски, вул. Миру, 25.

Проект рішення Пісківської сільської  ради «Про встановлення податку на нерухоме майно вдмінне від земельної ділянки на 2018 рік» та аналіз його регуляторного впливу будуть  розміщені на офіційному сайті Пісківської сільської  ради в розділі  «Регуляторні акти» відповідно до вимог Закону України  «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

Повідомлення

про оприлюднення проекту рішення  ради «Про встановлення ставок єдиного податку»

Адреса: 37233, с. Піски, вул. Миру, 25.

Проект рішення Пісківської сільської  ради «Про встановлення ставок єдиного податку» та аналіз його регуляторного впливу будуть  розміщені на офіційному сайті Пісківської сільської  ради в розділі  «Регуляторніі акти» відповідно до вимог Закону України  «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування